ایرانسل شرکتی که در حوزه سیم کارت فعالیت می کند و جز بزرگ ترین شرکت های این حوزه می باشد . ایرانسل که در این سالها توانسته با باشگاه بزرگ فوتبال ایران همکاری کند و اسپانسر آنها شود . در این سالها ایرانسل بسیار رشد و توسعه کرده و جز مهم ترین شرکت های حوزه فعالیت سیم کارت بوده است. در این سالها ایرانسل جز اولین شرکت هایی بود که اینترنت 4 جی را امتحان نمود و با این حرکت بسیار میان مردم محبوب شد. در این چند سال با معرفی اپلیکیشن شخصی اش بسیار توانست که تاثیر گذار تر باشد و میان مردم محبوب تر شود چون باعث سهولت کار در خرید اینترنت و شارژ برای گوشی اش شد. ایرانسل همیشه نشان داده که جز پیشتازان در زمینه سیم کارت بوده و با طرح هایی که داشته توانسته بسیار در زمینه حوزه کاری اش تاثیر گذار باشد و مورد اطمینان مردم در حوزه سیم کارت بوده است و خدمات خوبی را به مردم داده است

در این سالها یکی از مهمترین و بروز ترین خدمات ایرانسل، امکان انجام بسیاری از درخواست ها و سرویس های این اپراتور به صورت غیر حضوری می باشد که این خدمت در راستای رفاه حال مشترکین صورت پذیرفته و ایرانسل تلاش کرده تا با ایجاد فرصت برای کاربران به آنها امکان پرداخت قبض و تهیه شارژ بدون حضور در مراکز خرید و فروش خدمات ایرانسل را بدهد.

"اپلیکیشن ایرانسل من" که در ابتدا با هدف حذف قبوض برای مشترکین دائمی و امکان شارژ سریع و آسان سیم کارت های اعتباری ایرانسل طراحی و عرضه گردیده بود، با گذشت زمان توسعه و گسترش بسیاری پیدا کرد و هم اکنون نسخه های تحت وب اندروید و ios این اپلیکیشن، از قابلیت های فوق العاده و بی نظیری برخوردار است که تقریبا مشترکین را از انجام بسیاری از امور به صورت حضوری بی نیاز می سازد.

امکانات اپلیکیشن ایرانسل من

اپلیکیشن ایرانسل من در اصل میانبری است برای دسترسی آسانتر و سریعتر به خدمات متنوع ایرانسل که مشترکین دائمی و اعتباری این اپراتور می توانند به صورت 24 ساعته از آن بهره مند شوند. در صفحه اصلی این اپلیکیشن امکان مشاهده اعتبار سیم کارت های اعتباری و مقدار کارکرد سیم کارت های دائمی مشترک مشخص شده است. حتی ایرانسل برای مشترکینی که از چند سیم کارت ایرانسل برخودارند، این فرصت را فراهم کرده تا در این صفحه به راحتی همه خطوط را مشاهده و مدیریت نمایند.

البته امکانات این اپلیکیشن به پرداخت قبض و امکان شارژ اضطراری برای مشترکین اعتباری محدود نشده و در این اپلیکیشن سرویس ها و خدمات زیادی در اختیار مشترکین سیم کارت های اعتباری و دائمی ایرانسل قرار می گیرد که در ادامه به آن اشاره می کنیم:

بسته مکالمه:

گزارشی کامل از بسته های خریداری شده برای مشترک به نمایش در خواهد آمد.

بسته پیامک:

گزارشی از بسته های خریداری شده پیامک برای مشترک وجود داشته که در ان تعداد پیامک های مصرف شده کاملا مشهود بوده و تعداد پیامک های باقیمانده نیز مشخص شده است.

بسته های اینترنتی:

در این بخش گزارشی جامع از میزان مصرف، حجم باقی مانده، تاریخ خرید و تاریخ انقضای بسته های خریداری شده مشترک قابل مشاهده است.

خدمات :

زیرگروه بخش خدمات "اپلیکشن ایرانسل من" به شرح ذیل می باشد:

خدمات ارزش افزوده: کلیه خدمات پیامکی ( پیشخوان و ویترین ) که ایرانسل مجاز به دریافت هزینه بابت ارائه آنها می باشد، در این قسمت آمده و مشترک می تواند بنا به درخواست عضو آنها گردد. خدماتی مانند : اشتراک اپلیکیشن ها و آهنگ پیشواز

خدمات پیشخوان : در این بخش مشترک می تواند به جای خرید رومه کاغذی، از سرویس رومه همراه استفاده کند و خلاصه ای از آخرین تحولات ی، اجتماعی، اقتصادی، ورزشی، بین المللی و . را بر روی گوشی هوشمند و تبلت خود بخواند.

مدیریت پیامک های تبلیغاتی: در این بخش مشترک می تواند در خصوص فعال و غیر فعال سازی پیامک های تبلیغاتی تصمیم بگیرد و درخواست خود را بدون پرداخت هیچ گونه وجهی ثبت کرده و اپراتور نیز دقیقا مطابق درخواست مشترک عمل می نماید.

سرویس های فعال من: مشترک می تواند در این بخش تمامی خدمات ارزش افزوده ای که در آن عضو می باشد را مشاهده نموده و در صورت تمایل نسبت به لغو آنها اقدام نماید.

جزئیات قبض من :

این بخش که مخصوص مشترکین سیم کارت های دائمی ایرانسل می باشد، جزئیات کاملی از قبض پرداخت نشده را به نمایش می گذارد که شامل سه بخش: بدهی ( طلب پیشین)، کارکرد دوره جاری و میزان مصرف مجاز می شود. بعلاوه؛ در این بخش گزینه پرداخت سریع کارکرد دوره جاری و تغییر سقف مجاز مصرف نیز تعبیه شده که مشترک در صورت تمایل می تواند از آن بهره مند گردد.

علاوه براین برای پرداخت قبض خط دائمی، در بخش صورتحساب گزینه های زیر موجود می باشد:

شارژ مخدوش: امکان بازیابی کارت شارژ در این قسمت وجود دارد.

از طریق کارت شارژ: امکان افزایش موجودی حساب با وارد کردن کد 16 رقمی کارت های شارژ ایرانسل

پرداخت صورتحساب: امکان پرداخت کارکرد دوره با استفاده از یکی از کارت های شتاب بانکی

شارژ مجدد برای مشترکین اعتباری:

در این بخش مشترکین اعتباری ایرانسل می توانند از سه طریق شارژ مخدوش، کارت شارژ و شارژ مستقیم ( شارژ آنلاین، شارژ شگفت انگیز و شارژ به مبلغ دلخواه) حساب کاربری خود را شارژ کنند.

سرویس های ویژه:

بخش هیجان انگیز این اپلیکیشن از سرویس های ویژه ای به شرح ذیل بهره مند است :

اسنپ: امکان دسترسی سریع به اپلیکیشن اسنپ برای سفارش تاکسی

سوپر مارکت: امکان دسترسی به اسنپ مارکت برای سفارش کالاهای مورد نیاز و خوراکی های مختلف

سفارش غذا: امکان دسترسی به فهرستی از رستوران های موجود در اطراف کاربر برای سفارش غذا

تلویزیون: امکان تماشای برنامه های مختلف شبکه های تلویزیون ملی

خرید بسته :

این بخش مربوط به خرید بسته های حجمی اینترنت با محدودیت زمانی می باشد که شامل گزینه های زیر می باشد:

صفحه اصلی: کلیه بسته های اینترنت که دارای محدودیت زمانی می باشند، با میزان حجم مصرفی دراین بخش دیده می شود.

بسته های اختصاصی: بسته هایی که شامل حجم اینترنت، مکالمه، ارسال پیامک و گزینه های ویژه از سرویس همکار با ایرانسل مانند چارخونه، گپ و . است را در این بخش خواهید دید که در صورت تمایل می توانید علاوه بر خرید بسته های اینترنت، مکالمه و پیامک از بسته های ویژه نیز استفاده کنید.

چند کاربره: در این سرویس هیجان انگیز، کاربر می تواند با خرید یک بسته آن را میان اعضای خانواده، دوستان و همکاران به اشتراک بگذارد.

رومینگ : امکان خرید بسته های رومینگ

پیشنهاد برای شما: در این بخش با توجه به کارکردهای قبلی کاربر، بسته های تشویقی و متناسب با نیاز مشترک به او پیشنهاد می شود که می تواند شامل بسته های اینترنتی، مکالمه و پیامک و یا پیشنهاد های داغ ایرانسلی باشد.

خدمات ایرانسل من :

در صفحه اصلی اپلیکیشن در انتهای صفحه خدمات مختلفی برای مشترکین سیم کارت های اعتباری و دائمی وجود دارد که خدمات مخصوص کاربران اعتباری شامل خرید مودم، خرید بسته های افزایشی، تبدیل رایگان خط به 4G ، مشاهده ریز کارکرد، حساب چند کاربره، شارژ برای دیگران و دعوت دوستان می باشد.

خدمات مخصوص سیم کارت دائمی ایرانسل نیز شامل : خرید مودم، خرید بسته های افزایشی، تبدیل رایگان خط به 4G ، مشاهده صورتحساب، حساب چند کاربره، شارژ برای دیگران و دعوت از دوستان می باشد.

بخش تاریخچه اپلیکیشن ایرانسل من:

در این بخش، کاربر می تواند به استفاده خود از موارد مختلف اپلیکیشن ایرانسل من در ایام گذشته دسترسی پیدا کند که شامل تاریخچه بسته های افزایشی، تغییر طرح تعرفه، شارژ مجدد، شارژ آنلاین، جزئیات کارکرد دو روز آخر، سرویس بیمه و بسته های اینترنت هدیه داده شده، می باشد.

تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی:

با توجه به این که مزایای تبدیل سیم کارت های اعتباری به دائمی بسیار متنوع و عالی هستند، در اپلیکیشن ایرانسل من در منوی سمت راست در بخش خدمات، امکان تبدیل سیم کارت اعتباری ایرانسل به دائمی برای مشترکین اعتباری وجود دارد که در آن همه مراحل کاملا به صورت غیر حضوری و بدون نیاز به حضور در مراکز خدمات ایرانسل صورت می پذیرد.

امکانات دیگر

در اپلیکیشن ایرانسل من امکانات دیگری مانند انتخاب پس زمینه فوتبالی برای اپلیکیشن ایرانسل من و استفاده از اثر انگشت و رمز ورود نیز برای کاربر وجود دارد. علاوه بر این در بخش خدمات؛ سرویس هایی مانند: "سامانه هواداری ( امکان هواداری از باشگاه مورد علاقه با پرداخت روزانه 2،000 ریال) سرویس بيمه، آهنگ پیشواز، پیام پیشواز، کارت ویزیت ( امکان برخورداری از پیام خاص هنگام تماس با مشترک ایرانسلی)، تست سرعت، کد دستوری و سرویس های فعال من" نیز برای مشترک وجود دارد.

در حال حاضر امکان استفاده از اپلیکیشن ایرانسل من برای کلیه کاربران گوشی های هوشمند اندروید و ios وجود داشته و مشترکین ایرانسل می توانند در صورت تمایل این اپلیکیشن را دانلود نموده و با انتخاب گزینه Install آن را بر روی دستگاه خود نصب کرده و از خدمات بی نظیر آن بهره مند گردند.

برای فعال سازی یا ورود به این اپلیکیشن نیز، ابتدا کاربر باید در صفحه ای که ارجاع داده می شود، شماره خط ایرانسل خود را وارد نموده و یکی از روش های پیشنهادی احراز هویت را انتخاب کند که ساده ترین آن ارسال کد یکبار مصرف به گوشی هوشمند می باشد. سپس با کپی رمز ارسالی در فیلد مشخص شده در صفحه اصلی و انتخاب دکمه ورود، وارد برنامه ایرانسل من شده و امکان مدیریت سیم کارت ها و سایر خدمات دریافتی ایرانسل را برای خود فراهم کند.

افزایش سه برابری واردات گوشی شیائومی

بررسی سرقتی نبودن آیفون دست دوم

5 روش تقویت باتری گوشی موبایل  

شیائومی جایگاه دوم در عرضه ی گوشی های هوشمند را تصاحب کرد

دریافت تمامی خدمات سیم کارت از طریق تلفن های همراه

جایگاه نخست پرفروش ترین گوشی در سال 2021 متعلق به کیست

کدام گوشی های سامسونگ بلا استفاده می شوند؟

های ,ایرانسل ,کارت ,بسته ,شارژ ,اپلیکیشن ,در این ,بسته های ,سیم کارت ,ایرانسل من ,می باشد ,برای مشترکین اعتباری ,افزایشی، تبدیل رایگان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

هر چی بخوای هست آموزشگاه زبان آلماني starinweb ecamerae محصولات دنیای اپل [لوکس ترین برند دنیا] + نقد و بررسی کامل + آموزش از صفر تا صد Madeline fibfengsuppbin فروش کارت خوان سیار،خرید کارت خوان سیار دوربین مخفی کوچک دانلود کده
دزدگ